Reference

Reference - vysněná kuchyně

Chtěli bychom využít této příležitosti a poděkovat vám všem za skvěle odvedenou práci při realizaci naší vysněné kuchyně. S firmou Vůně dřeva jsme byli ohromeni kvalitou jejich práce a úrovní zákaznického servisu. Naše nová kuchyň je srdcem našeho domova. Ještě jednou moc děkujeme!

Hourovi

celý článek

Reference - nadčasová kuchyně

Vůni dřeva jsme našli na internetu a jejich kuchyně nás hned oslovily, byly přesně to, co jsme hledali. Výsledkem je krásná kuchyně, která nám bude sloužit celý život a která v porovnání s klasickými studii není ani přehnaně drahá.

Brožovi

celý článek

Reference - stylová kuchyň

S kuchyní od Vůně dřeva jsem moc spokojena, je přesně podle mých představ, tvarem i barvou. Líbilo se mi, že jsme se mohli k Vám do truhlárny podívat, na místě vybrat styl kuchyně, barvu a také, že jste nám s výběrem pomohli, vysvětlili a poradili. Tímto Vám za kuchyň moc děkuji.

Petra Kaislerová

celý článek

Reference - interiér

U firmy Vůně dřeva jsem si nechala vyrobit velkou část interiéru. Oceňuji velmi vstřícný přístup všech od začátku až do samotné instalace, a také rady pana Matějky například při designu nábytku do ložnice. Celá zakázka byla provedena přesně dle mých představ.

Šárka Melková

celý článek

Reference - krásná kuchyně

Ráda bych poděkovala celému vašemu týmu za skutečně profesionální přístup, velmi vstřícnou a bezproblémovou spolupráci od projektu po montáž mé krásné kuchyně, se kterou jsem velmi spokojená.

Alena Malinová

celý článek

Reference - vybavení domu

Vůni dřeva mohu jen doporučit. Vybavili nám celý dům včetně funkčních součástí interiéru. Byla jsem ve všech směrech spokojená. Kvituji vstřícné jednání celého teamu, inovativnost, kreativitu, komunikativnost a ochotu, technická řešení na jedničku a v neposlední řadě odbornou montáž.

Kateřina Brožková

celý článek

Reference - kuchyně

Hledala jsem v celé republice, kdo by mi vytvořil vysněnou kuchyň přesně podle mých představ – vyplatilo se mi zadat ji zde, protože tak profesionální a vstřícné chování, smysl pro detail, nápady, trpělivost a preciznost bych málokde našla. Děkuji.

Lucie Šafářová

celý článek

Reference - několik výrobků

S Vaší firmou, u které jsem si v průběhu osmi let již objednal několik výrobků, jsem opravdu velmi spokojen. A to jak v jednání z pozice zákazníka, tak s kvalitou provedení. Vaši společnost mohu, a taky jsem tak již několikrát učinil, vřele doporučit.

Martin Sedláček

celý článek

Reference - kuchyně z masivu

Od začátku jsme věděli, že chceme kuchyň z masivního dřeva ve stylu Provence, přizpůsobenou našim požadavkům. Během krátké doby byla kuchyně hotová přesně dle našich požadavků. Ať se Vám i nadále daří a doporučuji Vás všem, kteří touží po krásné i funkční masivní dřevěné kuchyni.

Daniel Suk

celý článek

Reference - kuchyňská linka

Ve firmě Vůně dřeva jsme si nechali vyrobit kuchyňskou linku. Mohli jsme si navrhnout vše dle vlastního přání a firma Vůně dřeva nám linku do posledního detailu vyrobila.  Vůni dřeva můžeme vřele doporučit.

Lucie Pokorná & Radovan Brychta

celý článek