kuchyně z masivu

Stylové kuchyně na míru z masivu, jsou vyráběny převážně z měkkého dřeva - smrk nebo z tvrdého dřeva dub. Ale výjimkou není ani kuchyňská linka z jasanu, jilmu, buku, ořechu, borovice nebo březová.

Málokterý zákazník ví, že na míru zhotovená kvalitní kuchyň vychází často o dost levněji, než kuchyň z obchodního centra.

Pro cenovou nabídku nám zašlete dotaz

Po odsouhlasení cenového návrhu nemáme problém vzít klienty do výroby, aby se sami přesvědčili, jak se jejich kuchyně vyrábí, jaké používáme materiálu, jakou kvalitu provedení zaručujeme.

Během práce Vám posíláme průběžně fotky, takže máte přehled, v jakém stavu je přesně Vaše zakázka, jak pokračuje práce a že je vše v pořádku.

V sekci zajímavosti lze najít i ukázku speciálních zakázek, kdy jako pohledový materiál byla použita původní stará dubová podlahová prkna či schodnice. Vnitřní vybavení však plně odpovídá požadavakům dnešní doby.

Pracovní plochy jsou vyráběny z materiálů: pracovní desky postforming v široké škále vzhledů, masivní pracovní desky - buk / dub, umělý kámen nebo přírodní kámen.

Povrchová úprava kuchyní je voskem, olejem, lakem, barvou, barvou s patinou ve stylu Provence v široké škále odstínů.

Manipulační kování je dodáváno od firmy BLUM, Hettich, Peka, Wireli, Kesseböhmer, Ninka a další. Vždy je přizpůsobeno požadavkům zákazníka.